kportal.png
HIZLI KOLAY HER YERDEN

İŞİNİZİ TATİLE ÇIKARIN

YK İşlemleri

İK

İK

Eğitim

Eğitim

Organziasyon

Organizasyon

Check Up

Check Up

Hukuk

Hukuk

Finansal İşlemler

Finans

Finans

Bütçe

Bütçe

Muhasebe

Muhasebe

Sigorta

Sigorta

Operasyonel İşlemler

Satın Alma

Satın Alma

Pazarlama

Pazarlama

Halkla İlişkiler

Halkla İlişkiler

Hedefler

Hedefler

İdari İşlemler

Doküman

Doküman

Yazışma

Yazışma

Kişiler

Kişiler

Karar Defteri

Karar Defteri

Raporlar

Raporlar

İş Planı

İş Planı

Aile Anayasası

Aile Anayasası

Yetkiler

Yetkiler

İlkeler

İlkeler

Detay İşlemler

Üretim

Üretim

Projeler

Projeler

Bakım Onarım

Bakım Onarım

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015

Ulaşım

Ulaşım

Bilgi İşlem

Bilgi İşlem

Teknik Özellikler

Versiyon Takip

Versiyon Takip

Yetkilendirme

Yetkilendirme

PC ve Mobil

PC ve Mobil

kisiler_düzenlendi

Kişiler

Görevler

Görevler

Arama Motoru

Arama Motoru

Bulu

Bulut

email_düzenlendi

Şirket Eposta

Entegre Ürünler 

Yammer

Yammer

Office 365

Office 365

Sway

Sway

Skype

Skype

Outlook

Outlook

One_Drive_düzenlendi

One Drive

Excel

Excel

Lnyc

Lync

Delve

Delve

Access

Access

KPortal Microsoft Bulut Sistemleri üzerine inşa edilmiştir. Ürün geliştirme, kişiselleştirme, yetkilendirme, eğitim süreleri çok kısadır. Bulut teknolojisini kullanan KPortal ile pahalı makinalara, pahalı işletim sistemlerine pahalı virüs, firewall yazılımlarına ve bunları işletecek teknik personele ihtiyaç duymazsınız. Tüm verileriniz internet ortamı üzerinde Dünyanın 9 ülkesinde bulunan ve otomatik yedeklenen Microsoft bulut sistemlerinde korunur, yedeklenir, virüs ve ataklara karşı uzman personelce güvenliği sağlanır. 

 

Microsoft altyapısını kullanan KPortal'ın beraberinde ofis yazılımları ücretsiz ve kullanıldığı sürece lisanslıdır. Kurulum gerektirmez, internetin bulunduğu her ortamdan (cep telefonu, tablet, pc) kullanımı sağlanır.  Microsoft ürünleri olan eposta için kurumsal mail adresinizi içeren outlook, sanal disk için one drive, skype gibi bir çok yazılım hesaplarcok.net ile birlikte kullanımıza açılmış olur

 

KPortal üzerinde sizler için hazırladığımız, ön muhasebe, stok kontrol, banka hesapları, kasa, çek ve senet kontrolü, iş takibi, mesai kontrolü, dernek/sendika modülleri, hesaplama modülleri, teklif, online ihale, ziyaretçi defteri, sigorta takibi, menkul/gayrımenkul takibi, duyuru, online sınav, anket, doküman yönetimi, dashboard grafik arayüzleri ile tüm işleriniz tek bir platforma toplanacak.

 

Bizim size sunduğumuz en önemli fark size özel olarak yazılımlarımızı konfigüre edebilmek ve standart yazılımların size getirdiği zorlamalardan kurtarmaktır. Bunun yanında tüm yazılımlarımız anlaşılır olması, onay mekanizmasını barındırması, yetkilendirmeye elverişli olması gibi bir çok konuda bir yöneticinin her şeyi izlemesine ve kontrol etmesine olanak sağlamaktadır.

 

Bütün bu süreçleri için üstelik işinizin başında olmanız da gerekmemektedir. Sloganızmızda olduğu gibi işinizi tatile çıkartın ve işini her yerden kontrol edin.

muhasebe2.png

MUHASEBE

Ön Muhasebeciye ihtiyaç duymadan, muhasebe hesap detayları ile uğraşmadan tüm çalışanların bilgi girebileceği, istenirse onay mekanizmalı, birim bazında, müşteri bazında, döviz bazında, ürün bazında detaylanabilen ve raporlanabilen, site içi arama motoruna kayıt edilebilen, kullanıcı bazlı yetkilendirme yapılabilen, sınırsız rapor tasarımı imkanı olan, excel ve acces yazılımlarına diğer muhasebe yazılımlarına veri aktarabilen, grafik yazılımı ile değişmelerin grafik olarak yansıtabilen, cep telefonu ve PC görüntü imkanı olan bir yazılım parçasıdır.

finans2.png

HESAPLAR

Banka hesabınızı ve kasa hesabınızı tutabileceğiniz, muhasebe yazılımı ile entegre, banka hesap ekstrelerini gerektiğinde yansıtarak faiz hesaplarını kontrol edebileceğiniz bir yazılım parçasıdır. Diğer tüm yazılım parçalarında olduğu gibi, arama motoru, grafik ara yüz, süzme, sınırsız raporlama varyasyonu, yetkilendirme, excel ve accces bağlantısı bulunmaktadır

VARLIKLAR

Borçlarınızı, alacaklarınızı takip etmek için para ile ifade edilebilen tüm çek, senet, poliçe, aval, menkul, gayrımenkulleri takip edebilmek için tasarlanmış bir yazılım parçasıdır. Muhasebe ile bağlantılı olup yapılan işlemlerle doğrudan bağlantı kurar. Diğer tüm yazılım parçalarında olduğu gibi, arama motoru, grafik ara yüz, süzme, sınırsız raporlama varyasyonu, yetkilendirme, excel ve accces bağlantısı bulunmaktadır

STOK TAKİBİ

Tanımladığınız ürünlerin stoklarını izleyin, muhasebe hesabı ile ilişkilendirin, müşteri bazında raporlayın, bayilerinizle, pazarlamacılarla ilişkilendirin, mobil ekranlardan sipariş talebi alın. Diğer tüm yazılım parçalarında olduğu gibi, arama motoru, grafik ara yüz, süzme, sınırsız raporlama varyasyonu, yetkilendirme, excel ve accces bağlantısı bulunmaktadır

ÇEK VE SENET TAKİBİ

Çekleriniz, senetleriniz ve diğer borç ve alacaklarınızı takip etmek üzere tasarlanmış yazılım parçacığıdır. Muhasebe yazılımı ile ilintilidir. Diğer tüm yazılım parçalarında olduğu gibi, arama motoru, grafik ara yüz, süzme, sınırsız raporlama varyasyonu, yetkilendirme, excel ve accces bağlantısı bulunmaktadır

icon (26).png

RAPORLARMA

Yazılım üzerinden raporlama seçeneği yetki vermek kaydı ile sonsuzdur. Kendiniz özel ve topluluğa açık raporları kendiniz tasarlayabilir, alan ekleyip çıkartabilir, filtreleme yapabilir, toplam ve matematiksel işlem yaptırabilirsiniz. Tüm raporları excel ve access yazılımlara aktarabilirsiniz.  İsterseniz istediğiniz raporları sizin yerinize otomatik mail gönderimi ve grafik olarak ekranlarınıza yansıtabiliriz.

İŞ AKIŞI

Tüm iş süreçlerinize uygun olarak, onay, imza toplama, bilgilendirme, düzeltme, yeni iş akışı oluşturma gibi yüzlerce otomatik işlem yaptırabiliriz.  Örneğin belli bir tutar işlemin onaya gitmesine, alınan bir yönetim kurulu kararının tüm üyelere gönderilip onayının alınması gibi sayısız otomatik iş oluşturup görevler takip edilebilir.

MESAİ TAKİBİ

Çalışanlarınızın mesai, izin durumlarını yazılımımız üzerinden takip edin, gerektiğinde onay verin ve hepsi yazılım saati üzerinden kayda alınsın. Size çalışanlarınızın mesaiye uyumu konusunda somut bilgiler versin.

doküman2.png

DOKÜMAN YÖNETİMİ

Tüm dokümanlarınız sizin istediğiniz içerik ve başlıklarla saklanması, aranması, yetkilendirilmesi işlemlerini yazılım parçacığımız aracılığıyla yapın. Zamandan tasarruf edin, verilerinizi güvenlik altına alın, sağlı bir şekilde tüm dokümanlarınıza her yerden ulaşın.

Cloud1_düzenlendi.png

BULUT TEKNOLOJİSİ

Dokümanlarınız 9 farklı ülkede uzman Microsoft teknik personeli arayıcılığıyla güvenle saklanır. Verilerinize bilgisayar, cep telefonu ve her yerden ulaşabilirsiniz. Bilgisayar, server almak ve üzerine pahalı yazılımlar bulundurmak ve güvenliğini sağlamak için uzman personele para vermek zorunda kalmazsınız. 

pcvemobil.png

PC ve MOBİL GÖRÜNTÜLEME

Tüm sistem büyük ekranlı PC lerden görüntülenebileceği gibi aynı fonksiyonlar cep telefonu gibi küçük ekranlardan da görüntülenecek/işlem yapılacak şekilde tasarlanmıştır. Her bir ekranın hem büyük hem de mobil görüntüsü size esneklik ve hız kazandırır.

bf4d2e_74311f283807493b9606455e6357704c

SİTE İÇİ ARAMA MOTORU

Site içerisinde tüm listeler tüm fonksiyonlarda aramayı sözcük, ayrık sözcük, zaman ve içerik bazında yaptırabilirsiniz. Tüm verilerinize saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

yetkilendirme.png

GÜVENLİK/YETKİLENDİRME

Tüm liste ve işlemler gerek toplu olarak gerekse öğe bazında görüntüleme, işlem yapma, onaylama, silme ve tasarım açısından yetkilendirme fonksiyonuna sahiptir. Bu şekilde aynı ekrana giren 2 kişi farklı menüleri görerek işlem yapabilir. Yetkilendirme kişi bazlı olabileceği gibi grup bazlı da sağlanarak tek tek tüm menülerin ve listelerin güvenliği toplu olarak sağlanır.

İŞ AKIŞI

Tüm uygulamalarda yer alan iş akışı ile yüzlerce otomatik fonksiyonun bir arada yürümesini sağlayabileceğimiz bir fonksiyondur. Bu fonksiyonlar otomatik mail gönderimi, otomatik görev atama, takvimde iş planlama, listeyi güncelleme ve sizin belirleyebileceğiniz yüzlerce iş otomasyonu oluşturulmasına izin veren fonksiyondur.

access.png

EXCEL ve ACCESS ENTEGRASYONU

Tüm uygulamalar ve listeler Microsoft Excel ve Access yazılımları ile bağlantılıdır. Hesaplar Çok Net yazılımından excel ve acesse veri gönderebilirken, excel ve accesten de Hesaplar Çok Net'e veri aktarabilir yada karşılıklı olarak verilerin birbirini güncellemesini sağlayabildiğimiz fonksiyondur.

skype-256.png

KURUMSAL SKYPE

Kurumsal Skype ile kurumda yer alan tüm çalışanlarla internet üzerinden sesli ve görüntülü görüşme yapabilir ve skype bağlantısı olmayan kişileri de telefonlarından arayabilirsiniz. Toplu telekonferans sistemine açık olup gerektiğinde kurumsal görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz.

email_düzenlendi.png

KURUMSAL E-POSTA

Tüm çalışanlarınıza şirketiniz alan adı uzantılı e-posta tanımlayabileceğimiz, aynı şekilde şirket epostasının ortak kullanımına izin veren yazılım fonksiyonudur. Sistem outlook ve web üzerinden posta alma/gönderme fonksiyonlarını desteklemektedir.

KURUMSAL ve BİREYSEL TAKVİM

Bireysel takviminizde tüm özel işlerinizi takip edebilirken, aynı şekilde şirketinizin size izin verildiği ölçüde tüm işlemlerini takip edebilir, aynı şekilde size atanmış işlere ilişkin kurumsal takvimde yer alan bilgileri şahsi takviminizde de görünmesini sağlayabilirsiniz. Gerekirse kendi takviminizi diğer kullanıcılara paylaşarak randevularınızın üst üste binmesini engelleyebilirsiniz.

kisiler_düzenlendi.png

KİŞİLER

Tüm telefon ve adres bilgilerinizi saklar dışardan alır ve yada dışarı verir, tüm verileri destekle, site içi arama motoru ile entegre edilebilir. SMS bağlantısı sağlanabilir, mail ve sms grubu oluşturulabilir, alan eklenebilir, kişisel ve ortak kullanılabilir.

grevler_edited.png

GÖREVLER

Tüm listelere, tüm iş akışlarına kişi bazlı ya da grup görev atanabilir. Tüm görevler, şahsi görevler kaynağına bakılmaksızın tek bir noktada toplanır. Çalışanları ve kendi görevlerinizi kolayca izleyerek verimlilik artışı sağlanır. Kullanıcıya sürekli olarak e-posta aracılığıyla uyarıda bulunulur.

versiyon icon.png

VERSİYON İZLEME

Tüm liste, görev, duyuru vb. işlemlerde aynı işlemde yüzlerce değişiklik yapılsa dahi ayarlama yapılarak işlemin tüm versiyonları kişi, yapılan işlem ve saat bazında takip edilebilir, işlem yetkiye tabi tutulabilir. Özellikle sorun izleme ve proje yönetiminde mükemmel sonuç verir.

MICROSOFT APP STORE

Microsoft App Store aracılığıyla dünya çapında kullanıcı oyu verilmiş, test edilmiş binlerce ücretli ve ücretsiz yazılımı platforma ekleyebilir ve doğrudan verilen yetkiler kapsamında kullanmaya başlayabilirsiniz.

office365-icon.png

MICROSOFT OFFICE 365

Microsoft Office 365 Onlibe versiyon olarak internete girdiğiniz, cep telefonu, tablet ve pc lerden Ücretsiz ve sistemde kaldığınız sürece lisanslı olarak kullanabilirsiniz. Bu işletmenize esneklik ve lisans problemi olmadan alışılageldik Word., Excel, Powerpoint, One Note yazılımlarını online olarak kullanmanızı ve dosyalarını her yerden erişebileceğiniz sanal disklerde saklamanızı sağlar.

One_Drive_düzenlendi.png

MICROSOFT ONE DRIVE

Tüm dokümanlarınızı artırılabilir kapasite ile asgari 5GB depola aracılığıyla saklamanızı, e-posta göndermeden çok büyük dosyaları saniyeler içerisinde sadece yetki vererek paylaşmanızı, istediğiniz zaman verdiğiniz yetkileri kaldırarak güvenliğinizi sağlama özelliğine sahiptir. Tüm verilerinize 128 kb SSL sertifikalı güvenlik ile sağlama alabilirsiniz.

skype-256.png

MICROSOFT SKYPE

Sayfanıza entegre Skpe ile çalışanlarınızla ve dış dünya ile telefon ve görüntülü görüşmelerinizi internet üzerinden ücretsiz, skype kullanıcısı olmayan kişilerle ise çok makul tutarlar üzerinden uluslararası fiyatlar yerine yerel tarifeler üzerinden yaparsınız. Tel ve çoklu video konferans yapabilir, cep telefonu uygulamaları ile uygulamayı yanınızda taşıyabilirsiniz.

outlook.png

MICROSOFT OUTLOOK

Microsoft Outlook yazılımı ile PC ve cep telefonlarından tüm gmail, hotmail, yandex ve kurumsal maillerinize tek bir noktadan ulaşabilirsiniz. Gönderim için istediğiniz mail kutusunu seçebilir, gelen ve giden mailler için yüzlerce işleyiş kuralı oluşturabilir, toplu mail gönderimi, yedekleme ve dış maili içeri alma fonksiyonlarını kullanabilirsiniz. Online, Cep telefonu ve PC uygulamaları ile esnek çalışabilirsiniz.

yammer.png

MICROSOFT YAMMER

Yammer, kişileri birbirine ve gerek duydukları bilgilere bağlayarak, şirket içindeki engelleri ortadan kaldırır. Bu şekilde, çalışanlar uzmanları hızla bulabilir, istedikleri yanıtları alabilir ve daha fazla iş başarabilir.

delve.jpg

MICROSOFT DELVE

Delve ile ekibinizin üzerinde çalıştığı spesifik bir proje ile ilgili tüm belgeleri toplamak ve organize etmek için yeni bir alan oluşturabilirsiniz. Şirketinizdeki herkes eğer erişim izinlerine sahipse alanları görebilir, katkı sunabilir veya yeni bir alan oluşturabilir.

sway.jpeg

MICROSOFT SWAY

Sway son derece basit olarak tasarlanmış sunum aracıdır. Hiç bir ek programa ihtiyaç duymadan sunumlarınızı hazırlayabilir, sosyal medyada sunumlarınızı paylaşabilir veya dilerseniz web sitenizde yayınlayabilirsiniz.

RSS

Hesaplar Çok Net içinde değişikliğini takip etmek istediğiniz her bir liste, uygulama ve bilgi için RSS uygulamasına abone olduğunuzda o sayfadaki tüm güncellemeler, eklemeler ve değişiklikler mail kutunuza sıralı bir şekilde mail olarak gelir. Sayfanızı güncellemek ve takip etmek zorunda kalmazsınız.

TEKLİF

Bayiler ve pazarlamacıları tarafından seçilen ürün, kapsam ve adette fiyat teklifi oluşturarak kayıt alınmasına imkan veren yazılım parçasıdır. Onay sistemine sokulabilir ve sipariş takibine dönüştürülebilir.  Sorgulama, ek ekleme, onay ve bilgilendirme fonksiyonları açıktır.

DUYURU

Ana sayfası üzerinden kullanıcı, kullanıcı grubu seçerek süreli duyuru yapabilir, kullanıcılardan okundu bilgisi isteyebilirsiniz. Süre sonunda duyuru pasif hale geçer ve daha sonra arama motoru ve okuyup onaylayan kullanıcılar liste halinde döktürülebilir. 

SENDİKA/DERNEK SİSTEMİ

Sistem tüm üyelerin kaydının sağlanmasını, şubeleri aracılığıyla bilgisayar, cep telefonu vb ortamdan girilen bilgilerin merkezde onaylanarak üye onay sitemini, üye aidatlarının toplanması konusunda sorgulama, toplu liste ile e-posta gönderimi, SMS gönderimi, SMS tahsilatı ile aidat toplama, üye evraklarının giderilmesi gibi bir çok fonksiyonu barındırır. Söz konusu sisteme sanal disk fonksiyonu, online iletişim, anket ve karar alma fonksiyonları eklenebilir.

ONLİNE İHALE

Tedarik işlemlerinizi online ihale yoluyla yapmak için, kullanıcıların birbirini göremeyeceği sizin ise tüm kullanıcı işlemlerini görebileceğiniz, kullanıcılara geçici şifre verilerek süre bazlı, açık artırma, açık eksiltme gibi istediğiniz varyasyonu destekleyen yönetim aracıdır. Bu şekilde kişiler aynı fiziki mekanda olmadan sadece ihaleye gireceklere bağlantı kullanıcı kodu ve şifre verilerek ihale şeffaf bir şekilde yazılı olarak ve tüm teklifler listelenerek sonuçlandırılır.

ANKET/SINAV

Anket uygulaması ile kullanıcılarınızın çıkan yemekten, ürün kalitesine, ya da bilgi almak istediğiniz her konuda düzenli olarak ister isimleri gizli ister açık başvurabildiğiniz bir uygulamadır.

Online Sınav ile tüm kullanıcılarınıza süreye dayalı olarak sınava tabi tutabilir sonuçlarını çok hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Özellikle dershaneler, okullar ve şirketlerin eğitim birimleri için etkili sonuçlar alınmasını sağlayacak bir yazılım parçasıdır.

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Sekreterler ve Güvenlik Görevlileri tarafından kolayca tutulabilecek kişinin TCK NO, araç plakası, giriş çıkış saatlerinin tutulduğu, kime hangi amaçla gelindiğini tutan ve ana ekranda yöneticilere halen binadan çıkış yapmamış kişileri listeleyen ve geçmiş aramaları arama motorunda kaydeden yönetimi aracıdır.

MENKUL/GAYRIMENKUL TAKİBİ

Menkul ve Gayrımenkullerin kira gelir ve gideri, sigortalarını, vergileri, ekspertiz ve ipotek değerlerini, ödemelerini takip edebileceğiniz bir yazılım parçasıdır.