Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları

Gizlilik Sözleşmesi  

Madde 1 – Taraflar  Bir tarafta  Dodurga Mah. Melis Cad No:15/1/A Çankaya ANKARAKaraca Kurumsal Danışmanlık  Denetim Yazılım San. Tic. Ltd. Şirketi, (Kpro ) olarak adlandırılacaktır. 

Diğer tarafta IP numarası alınmış ve eposta adresi teyit edilmiş kullanıcı olarak;

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması:

Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından “SSL” sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle verilen bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Bu koruma, e-posta gibi yollarla gönderilen bilgiler için etkili değildir. Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde şirketimiz personeli ve ürünleri sitede yer alan kuruluşların personeli tarafından ulaşılabilmektedir. Kamuya açık bilgiler ile yetkili makamların talebi veya yasal olarak açıklama yapılması gereken durumlarda size ait bilgiler açıklanabilir. Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Hangikredi.com sorumluluk kabul etmemektedir. Kpro'nun size ait bilgileri toplaması, depolaması, istatistiki amaçlarla veya size verilecek hizmet çerçevesinde veya öngörülen diğer hallerde kullanması, diğer kurumlarla paylaşması, işbu gizlilik politikası ve internet sitemizle ilgili kullanım şartları hükümlerine tabi olacaktır. Kpro'dan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “Kpro'dan bültenlerini almak istemiyorsanız tıklayın.” linkine tıklayarak veya bilgi@kpro.com.tr adresine e-posta göndererek e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler

Sizin web sitemizi kullanarak veya e-posta, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler tamamen özgür iradenizle tarafımıza sağladığınız bilgilerdir. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz ancak size daha çabuk, doğru, etkili ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için web sitemizde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır. Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep ettiğiniz hizmetin geçerliliğini, sorumluluk veya hakları etkileyebilir. Böyle bir durumda Hangikredi.com hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Hangikredi.com bir zarara uğradığı takdirde bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında bilgisayarlar ve işletim sistemlerimizin sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla daha önce sitemize yaptığınız ziyaretlerde ve aldığınız hizmetlerde elde edilen bilgilerdir. Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

 

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler

Bize verdiğiniz bilgilerin doğrulanması ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla ve sadece tarafımızdan uygun ve gerekli görülmesi halinde, üçüncü kişi ve kurumlardan elde edilen bilgilerdir. Bu şekilde bilgi elde edilmesine peşinen muvafakat etmektesiniz. Ancak, Kpro‘nun bu tür bilgileri araştırma veya kontrol gibi bir mecburiyeti yoktur.

 

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes “Kullanıcı Şartları” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır. “Gizlilik Politikası” ve “Kullanıcı Şartları” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Kpro tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Kpro ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça Kpro'ya karşı bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez

Kullanım Koşulları

Bu site internet kullanıcısının kullanımına aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde sunulmuştur. www.kpro.com.tr sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır. Kpro, işbu Kullanım Koşullarında ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek kulanıcının sorumluluğundadır. Kpro'nun, değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Kpro.com.tr hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

 

Kpro.com.tr

Kpro.com.tr, Karaca Kurumsal Danışmanlık Denetim Yazılım San.Tic. Ltd.Şti.tarafından oluşturulan ve işletilen bir web sitesidir. İşbu sözleşmedeki Kpro, Karaca Kurumsal Danışmanlık Denetim Yazılım San.Tic. Ltd.Şti. yi ifade etmektedir

Telif Hakları:

www.kpro.com.tr sitesinin tüm hakları Karaca Kurumsal Danışmanlık Denetim Yazılım San.Tic. Ltd.Şti.ye aittir. Kpro.com.tr sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri Kpro'nun yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

 

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :

 

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Kpro'nunticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur. Web sitemizdeki iletişim (e-posta) sistemi, faks, Telefon veya diğer iletişim araçları ile görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. Kpro'nun, söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullanma hakkı olduğunu, bu görüş ve önerilerinize cevap verme zorunluluğu bulunmadığını ve bu nedenlerle her hangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.ilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kpro Hizmetlerinden Yararlanabilecekler:

Medeni hakları kullanmaya ehil tüm gerçek ve tüzel kişiler hangikredi.com un sunduğu hizmetlerden yararlanabilir. 18 yaşını doldurmamış veya reşit olmayan küçükler, kısıtlılar ve temyiz kudretine sahip olmayanlar, ancak veli veya kanuni temsilcileri vasıtasıyla işlem yapabilirler. Web Sitesi ni kullanabilmeniz için, gerçek ad veya ünvanınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve sizden istenen diğer bilgileri sisteme girmeniz gerekmektedir.Girdiğiniz bilgilerin sistem tarafından kaydedileceğini kabul etmektesiniz.

 

Web Sitesi ve Kullanımı Hakkında Bilgiler:

  1. Kpro.com.tr web sitesi, ziyaretçilerinin ve üyelerinin bilgilerini korumak için gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.

     

  2. Kpro.com.tr verilerini ssl sertifikası ile hizmet sunan uluslararası bulut veritabanlarında saklamaktadır..

  3. Kpro web sitesi bilgilerinizin güvenliği için Secure Socket Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. Kişisel bilgilerin girildiği gerek üyelik formu, gerekse site içerisinde üyelere özel diğer bölümlerde, bilgiler SSL Teknolojisi kullanılarak 128 bit algoritmik kodla şifrelenmekte ve korunmaktadır.  Sisteme girmiş olduğunuz tüm bilgiler başvuru yaptığınız banka ve kredi kurumlarınada aynı teknoloji ile şifrelenerek gönderilmektedir.

  4. Kpro web sitesindeki reklam alanları da bulunan bannerlar vasıtası ile başka sitelere ulaşmanızı sağlayacak linkler bulunabilir.